ZAPOSLENI

DIREKTOR


                     Dragan Nenadić, profesor fizičke kulture
    

STRUČNA SLUŽBA



Slavica Jović, pedagog


Nenad Joksimović, logoped

RAZREDNA NASTAVA

 

PRVI RAZRED


Verica Jevtić, profesor razredne nastave    I1

Dušanka Bajić, profesor razredne nastave   I2

Mr Sandra Karić, profesor razredne nastave   I3
 

Jelena Maksimović, profesor razredne nastave        I4

 

DRUGI RAZRED


Olivera Bogićević, profesor razredne nastave    II1

Zorka Jakovljević, profesor razredne nastave     II2

Anica Senić, profesor razredne nastave     II3

Ana Andrić, profesor razredne nastave    
 II4

 

TREĆI RAZRED


Nada Praća, profesor razredne nastave  III1


 Nada Petrović, profesor razredne nastave   III2



Danijela Jovanović, profesor razredne nastave  III3


ČETVRTI RAZRED



                       Dušica Todorović, profesor razredne nastave  IV1

                        Svetlana Radovanović, profesor razredne nastave IV2

Jelena Baljević, profesor razredne nastave  IV-3
 


Dragana Bigović, profesor razredne nastave  IV-4 

 

 

PREDMETNA NASTAVA

SRPSKI JEZIK

Gordana Varničić, profesor srpskog jezika i književnosti         VIII2


Zorica Milovankić, profesor srpskog jezika i književnosti   

Biljana Marković, profesor srpskog jezika i književnosti  V3    

FRANCUSKI JEZIK

Jasmina Leleković, profesor francuskog jezika i književnosti   


Katarina Perić, profesor francuskog jezika i književnosti  VI2  
  

Marko Smiljković, profesor francuskog jezika i književnosti VI3

   Ivana Jevđenović, profesor francuskog jezika i književnosti   VIII1  

ENGLESKI JEZIK 
 
               

            Marina Katić, profesor engleskog jezika i književnosti  V2 
            
Marijana Đaković, profesor engleskog jezika i književnosti

LIKOVNA KULTURA

CRTANJE, SLIKANJE I VAJANJE


                        Kosta Milovanović, profesor likovne kulture   V1                             

MUZIČKA KULTURA

                             Željka Antolič, profesor muzičke kulture                                       

ISTORIJA


                          Željena Vasković , nastavnik istorije i geografije   VII2


                                    Jelena Tmušić, profesor istorije                                  

GEOGRAFIJA

            Branislav Kovačević, profesor geografije   VII3

FIZIKA

                                                   Sonja Dubajić- Sitarica, profesor fizike VI1                                                      

MATEMATIKA

Ljiljana Savić, profesor matematike       


Milan Katić, profesor matematike    

                                                                                                                               
Pero Nenadić, profesor matematike  VIII3 
                                     

BIOLOGIJA


Slađana Rukavina, profesor biologije      
                                  

                            Kristina Bastajić, profesor biologije                                            

HEMIJA

Marijana Novitović, profesor hemije
  
             Nataša
, profesor hemije         
  
             

TEHNIKA I TEHNOLOGIJA


Uroš Ćeranić, profesor tehničkog obrazovanja  VII1


Slavica Josipović, profesor tehničkog obrazovanja  


Milena Šišić, profesor tehničkog obrazovanja


FIZIČKO I ZDRAVSTVENO VASPITANJE

  Tamara Gardašević, profesor fizičke kulture        

                                       

         Dušan Sretenović, profesor fizičke kulture VIII3    

VERSKA NASTAVA

      

                       
Mr Zorica Pribanović, diplomirani teolog  
                                                  


GRAĐANSKO VASPITANJE

                   Ivana Jevđenović, profesor francuskog jezika      VIII1

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO

                           Aleksandra Čolić, diplomirani informatičar                          

                        

                            

PRODUŽENI BORAVAK

Ivana Đurić, profesor razredne nastave

Nikolina Ivanović , profesor razredne nastave  

PREDŠKOLSKO ODELJENJE

 

Dijana Stijak, vaspitač


Marija Milenković, vaspitač

BIBLIOTEKA


Slađana Bajčić, diplomirani filolog opšte književnosti
SEKRETAR

Danka Obradović, diplomirani pravnik

RAČUNOVODSTVO


Šef računovodstva:
Svetlana Matić, diplomirani ekonomista

Blagajnik: Dušica Kovačević, računovodstveni tehničar

 

DOMARI i LOŽAČI


Slobodan Kadić

Predrag Stanojlović
SPREMAČICE

Dragana Maksimović

Gordana Jerotijević


Biljana Bogdanović

Dubravka Avramović

Marina Vasilov


Milkica Jovanović

Gordana Veljković

Slađana Stanojlović

Vesna Andrić

a
Logo_skole.png